18. decembra 2021

Ovečkin opäť bodoval a dotiahol sa na McDavida, Fehérváry odohral takmer 21 minút (video)

Tagy: NHL

V piatkovom súboji NHL hokejisti Washingtonu zvíťazili na ľade Winnipegu 5:2 a ruský kapitán hostí Alexander Ovečkin strelil už dvadsiaty druhý gól sezóny. Ovečkin bodoval v siedmom zápase za sebou a so 47 ...

capitals_jets_hockey_83320 582c12db9d1949ef9a7c5e13aa580ff0 676x451 18.12.2021 (Webnoviny.sk) - V piatkovom súboji NHL hokejisti Washingtonu zvíťazili na ľade Winnipegu 5:2 a ruský kapitán hostí Alexander Ovečkin strelil už dvadsiaty druhý gól sezóny. Ovečkin bodoval v siedmom zápase za sebou a so 47 bodmi (22+25) sa dotiahol na Connora McDavida na čele kanadského bodovania celej NHL.

Slovenský obranca Martin Fehérváry odohral vo víťaznom tíme takmer 21 minút s bilanciou dva bodyčeky, dve trestné minúty, jedna strela, jeden blok a jeden plusový bod.

Zdroj: Webnoviny.sk - Ovečkin opäť bodoval a dotiahol sa na McDavida, Fehérváry odohral takmer 21 minút (video) © SITA Všetky práva vyhradené.