Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

15. februára 2020

Päťročný chlapec zachránil svoju rodinu pred požiarom, hasiči mu vystrojili veľkú ceremóniu (video)Len päťročnému chlapčekovi, ktorý minulý týždeň zachránil pred istou smrťou v horiacom dome ôsmich členov svojej rodiny, vystrojili v sobotu v Kingstone v americkej Georgii veľkú ceremóniu, počas ktorej ...Zdieľať
noah_woods 676x477 15.2.2020  - Len päťročnému chlapčekovi, ktorý minulý týždeň zachránil pred istou smrťou v horiacom dome ôsmich členov svojej rodiny, vystrojili v sobotu v Kingstone v americkej Georgii veľkú ceremóniu, počas ktorej dostal za svoju odvahu a pohotovú reakciu medailu, požiarnickú helmu, možnosť povoziť sa na hasičskom aute a množstvo ďalších darov a ocenení.


"Vyhlasujem dnešný deň v Bartow County za Deň Noaha Woodsa," slávnostne oznámil šéf samosprávneho orgánu tohto okresu Steve Taylor.

Keď sa malý Noah minulú nedeľu zobudil, zistil, že detská izba, ktorú zdieľa so svojou sestrou, ako aj celý dom sú v plameňoch. Rýchlo schytil dvojročnú sestru Lilly a podarilo sa mu aj s ňou dostať sa cez okno na ulicu. Následne sa rozutekal k vedľajšiemu domu, kde zobudil svojho strýka, a tomu sa podarilo ešte v poslednej chvíli zalarmovať celú zvyšnú rodinu.

"Vďaka rýchlej reakcii tohto chlapca bolo sa celkovo osem členov tejto rodiny dostalo z horiaceho domu len s drobnými zraneniami. Noahov odvážny čin zachránili členom tejto rodiny život," pochválil chlapca šéf miestnych požiarnikov Dwayne Jamison.
 Zdroj: Webnoviny.sk - Päťročný chlapec zachránil svoju rodinu pred požiarom, hasiči mu vystrojili veľkú ceremóniu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Začal sa tradičný Benátsky karneval
<< predchádzajúci článok
Video: Netradičná dohoda medzi manželkou a milenkou

Päťročný chlapec zachránil svoju rodinu pred požiarom, hasiči mu vystrojili veľkú ceremóniu (video) - diskusné fórum čitateľov