13. novembra 2010

Peter Mlynár skončil v šprinte FIS vo štvrťfinále

Slovenský reprezentant v behu na lyžiach Peter Mlynár po postupe do vyraďovacích bojov v šprinte v rámci pretekov kategórie FIS vo švédskej Bruskvallarne ...

mlynar Ilustračné foto SITA/Tomáš BenedikovičBRUKSVALLARNA 13. novembra (WEBNOVINY) - Slovenský reprezentant v behu na lyžiach Peter Mlynár po postupe do vyraďovacích bojov v šprinte v rámci pretekov kategórie FIS vo švédskej Bruskvallarne skončil vo svojom štvrťfinálovom rozbehu šiesty a do ďalších bojov nepostúpil. Ďalší traja Slováci v 132-člennom štartovom poli neuspeli už v kvalifikácii a medzi elitnú tridsiatku sa nedostali. Ivan Bátory skončil štyridsiaty tretí, Martina Bajčičáka klasifikovali na 52. priečke a biatlonista Pavol Hurajt, ktorý preteky absolvoval v rámci bežeckej prípravy, obsadil 74. miesto.