Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

02. februára 2006

Piatkové finále SuperStar v znamení pop idolovPrvé finálové kolo súťaže Slovensko hľadá SuperStar ovládnu v piatok pop idoly. Jedenásť finalistov sa predvedie v bratislavskej Incheba Expo aréne s kapacitou takmer 2500 miest so svojimi ...Zdieľať

BRATISLAVA 2. februára (WN/SITA) - Prvé finálové kolo súťaže Slovensko hľadá SuperStar ovládnu v piatok pop idoly. Jedenásť finalistov sa predvedie v bratislavskej Incheba Expo aréne s kapacitou takmer 2500 miest so svojimi obľúbenými hitmi. Pre jednu zo súťažiacich o Divokú kartu - Alexandru Okálovú, alebo Petru Kepeňovú - bude 3. február dňom, kedy sa definitívne rozlúči s absolútnym finále. Naopak, postupujúca dostane ako posledná z 11 finalistov možnosť odspievať svoj hit. Kepeňová počas prípravného týždňa pracovala na skladbe od Shanie Twain That don´t impress me much, Okálová cibrila svoj hlas pre hit od Nelly Furtado I´m like a bird. Rozhodnutie poroty zverejní vedenie STV na začiatku vysielania. Novinkou každého finálového live-vysielania bude okrem iného hudobný hosť. V jednotlivých kolách sa v poradí, v akom vypadli, predstavia bývalí finalisti z prvej série. V piatok sa môžu súťažiaci tešiť na Martina Kelecsényiho.

Na svoje prvé verejné finále si vybralo doposiaľ desať istých finalistov náročné skladby. Jediná pieseň, ktorá bude reprezentovať slovenskú hudobnú scénu je Posledná od Desmodu v podaní Jakuba Petraníka. Českého Dana Bártu a jeho On my head si zase zobral na starosť Peter Cmorík. Ako prvý vystúpi v piatok Martin Kraus so skladbou Otherside od Red Hot Chili Peppers. Martin Koreň vsadil na Ronana Keatinga a When you say nothing at all, Lenka Kvaková na I´m alive od Celine Dion. Mladučká Barbora Balúchová sa predvedie so skladbou renomovanej Whitney Houston I wanna dance with somebody. Richard Vida počas týždňa v Hviezdnom hniezde trénoval skladbu Careless Whisper, ktorá preslávila Georga Michaela. Pop idolom pre Ivana Štroffeka bude na prvom finále Walk on od U2, pre Máriu Bundovú Cher a jej Strong enough. Pred víťazkou Divokej karty zaspieva Peter Bažík, vybral si hit Briana McFaddena Real to me.

FOTO:SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výstava o Márii Uhorskej v Esterházyho paláci v Bratislave
<< predchádzajúci článok
Slovenská spoločnosť by sa viac mala zaujímať o mladých ľudí

Piatkové finále SuperStar v znamení pop idolov - diskusné fórum čitateľov