04. augusta 2011

Po prvom polčase Senica prehráva so Salzburgom 0:1

Futbalisti FC Senica prehrávajú v odvetnom stretnutí 3. predkola Európskej ligy UEFA 2011/2012 v domácom prostredí s rakúskym tímom Red Bull Salzburg po I. polčase 0:1. Jediný presný zásah doterajšieho ...

senica SENICA 4. augusta (WEBNOVINY) - Futbalisti FC Senica prehrávajú v odvetnom stretnutí 3. predkola Európskej ligy UEFA 2011/2012 v domácom prostredí s rakúskym tímom Red Bull Salzburg po I. polčase 0:1. Jediný presný zásah doterajšieho priebehu zaznamenal v 10. min Brazílčan Leonardo. Keďže zverenci trénera Stanislava Grigu prehrali v úvodnom súboji na pôde súpera 0:1, k postup do ďalšej fázy súťaže je bližšie rakúske družstvo.

FK Senica (SR) - Red Bull Salzburg (Rak.) 0:1 po I. polčase - prvý zápas: 0:1
Gól: 10. Laonardo, bez kariet, rozhodujú: Kaasik - Mutli, Klaasen (všetci Est.), 4500 divákov

Senica: Bolek - Gorosito, Gajdošík, P. Pavlík, Šíma - Motha, Kóňa, De Wijlaars, Kalabiška - Piroska, Hošek
Salzburg: Gustafsson - Schwegler, Hinteregger, Sekagya, Švento - Ulmer - Leitgeb, Lindgren, Cziommer - Alan, Leonardo

Trnava otočila nepriaznivý stav a priebežne vyhráva 2:1