04. augusta 2011

Trnava otočila nepriaznivý stav a priebežne vyhráva 2:1

Futbalisti FC Spartak Trnava vyhráva po 70 minútach štvrtkového odvetného duelu 3. predkola Európskej ligy UEFA 2011/12 s bulharským PFC Levski Sofia 2:1. O prvý presný zásah stretnutia sa postaral ...

trnava levski TRNAVA 4. augusta (WEBNOVINY) - Futbalisti FC Spartak Trnava vyhráva po 70 minútach štvrtkového odvetného duelu 3. predkola Európskej ligy UEFA 2011/12 s bulharským PFC Levski Sofia 2:1. O prvý presný zásah stretnutia sa postaral hosťujúci útočník Ars, ktorého hlavička v 11. minúte po nenápadnom centri z ľavej strany skončila v trnavskej sieti. V 52. minúte vyrovnal Tomaček a ten istý hráč v 59. minúte premenil pokutový kop.

FC Spartak Trnava (SR) - PFC Levski Sofia (Bul.) 2:1 po 70. minútach - prvý zápas: 1:2
Góly: 52. a 59. Tomaček - 11. Ars, Žlté karty: 16. Tomaček - 18. Mulder, rozhodujú: Johnsen - Holen, Larsen (všetci Nór.)

Trnava: Raška - P. Čarnota, Gross, Koubský, Ľ. Hanzel - Procházka, Karhan, M. Kaščák, M. Bicák - Vyskočil, Tomaček

Levski: Iliev - Mulder, Miliev, Risp, Starokin - Greene, Gadžev, Jovov, Mladenov - Cvetkov - Ars