Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. apríla 2009

Pojednávanie v kauze vraždy Daniela Tupého odročili na júnBratislavský okresný súd odročil pojednávanie v prípade kauzy vraždy študenta Daniela Tupého na 10. až 12. júna. Agentúru SITA o tom informoval hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak. ...Zdieľať
BRATISLAVA 23. apríla (WEBNOVINY) - Bratislavský okresný súd odročil pojednávanie v prípade kauzy vraždy študenta Daniela Tupého na 10. až 12. júna. Agentúru SITA o tom informoval hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak. Súd má v pláne počas troch pojednávacích dní vypočuť štyroch svedkov a dvoch súdnych znalcov. Súd zároveň nariadil prokuratúre, aby zabezpečila účasť na pojednávaní utajeného svedka číslo dva. Okresný súd Bratislava I zároveň zamietol žiadosť obžalovaného Richarda H. o prepustenie z väzby. Svoje rozhodnutie odôvodnil tým, že dôvody väzby pretrvávajú. Obhajca obžalovaného Peter Filip podal voči tomuto rozhodnutiu sťažnosť, dodal hovorca.


Študenta Filozofickej fakulty UK Daniela Tupého a jeho kamarátov napadla 4. novembra 2005 na Tyršovom nábreží v Bratislave skupina mužov. Pri tomto útoku bol zavraždený Daniel Tupý, niektorí jeho kamaráti utrpeli zranenia.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SDKÚ-DS chce, aby o stimuloch na vedu rozhodovala agentúra
<< predchádzajúci článok
Dôvera zverejní rebríček nemocníc, kúpeľov a lekárov

Pojednávanie v kauze vraždy Daniela Tupého odročili na jún - diskusné fórum čitateľov