Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. mája 2024

Pokrovský front zostáva najhorúcejším, Rusi za deň vystrelili na ukrajinské pozície takmer 2800-krátPokrovský front zostáva najhorúcejším na celej kontaktnej línii, pričom situácia v niektorých oblastiach si „vyžaduje manévrovanie ukrajinských jednotiek". Ako referuje web Ukrajinská pravda, na ...Zdieľať
russia_ukraine_war_25551 676x451 22.5.2024 (SITA.sk) - Pokrovský front zostáva najhorúcejším na celej kontaktnej línii, pričom situácia v niektorých oblastiach si „vyžaduje manévrovanie ukrajinských jednotiek". Ako referuje web Ukrajinská pravda, na Facebooku to uviedol generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl.

Viac o téme: Vojna na UkrajineV priebehu utorka sa na kontaktnej línii odohralo 94 bojových stretov. Počas dňa ruské sily podnikli na území Ukrajiny tri raketové útoky, 35 leteckých útokov a 367 útokov bezpilotnými lietadlami. Na ukrajinské pozície a dediny ruské sily vystrelili takmer 2800-krát s použitím rôznych druhov zbraní.Zdroj: SITA.sk - Pokrovský front zostáva najhorúcejším, Rusi za deň vystrelili na ukrajinské pozície takmer 2800-krát © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Český turista chcel sám vystúpiť na Gerlach, po páde zahynul
<< predchádzajúci článok
Ruského experta na hypersonické rakety odsúdili za vlastizradu a dostal 14 rokov v trestaneckej kolónii