Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. januára 2021

Polícia dolapila pivničného fantóma, okrem bicyklov si odniesol aj litre slivovicePolicajti odhalili zlodeja, ktorý v Senici vykrádal pivnice. Počas vyšetrovania zadokumentovali až 13 vykradnutých pivníc a majitelia si celkové škody vyčíslili na takmer 3 500 eur. Ako informovala trnavská ...Zdieľať
143625503_790146818249969_320951058613783913_o 676x452 28.1.2021 (Webnoviny.sk) - Policajti odhalili zlodeja, ktorý v Senici vykrádal pivnice. Počas vyšetrovania zadokumentovali až 13 vykradnutých pivníc a majitelia si celkové škody vyčíslili na takmer 3 500 eur. Ako informovala trnavská krajská polícia, majitelia prišli o bicykle, pracovné náradia či športové potreby. Z jednej pivnice napríklad zmizlo aj niekoľko desiatok litrov alkoholu rôznych značiek a dva 10-litrové demižóny slivovice.


Podľa vyjadrenia majiteľa zlodej len na samotnom alkohole spôsobil škodu vo výške 900 eur. Vyšetrovateľka 25-ročného Patrika obvinila z prečinu porušovania domovej slobody a prečinu krádeže. Kradnuté veci si prenášal do garáže na Ružovej ulici.

Pivnice vykrádal v okruhu jedného kilometra. Niektoré veci stihol predať a veci, ktoré sa policajtom podarilo zaistiť, vrátia pôvodným majiteľom. Obvinenému mužovi teraz hrozí trest až na päť rokov. Mladého muža policajti pritom len nedávno obvinili z iných krádeží.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia dolapila pivničného fantóma, okrem bicyklov si odniesol aj litre slivovice © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
NBÚ pri udelení previerky Lipšicovi neporušil zákon, kontrolný výbor nenašiel žiadne pochybenia
<< predchádzajúci článok
V kauze úmrtia Lučanského vykonali už desiatky úkonov, Žilinka však nechce dávkovať informácie po kúskoch

Polícia dolapila pivničného fantóma, okrem bicyklov si odniesol aj litre slivovice - diskusné fórum čitateľov