Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

28. marca 2010

Polícia vyšetruje aj priateľku Jacksonovho lekáraLosangeleská polícia, ktorá vyšetruje smrť speváka Michaela Jacksona, začala v snahe o získanie dôkazov proti bývalému Jacksonovmu lekárovi Conradovi Murraymu ...Zdieľať
Michael Jackson

Foto: SITA/AP
BRATISLAVA 28. marca (WEBNOVINY) - Losangeleská polícia, ktorá vyšetruje smrť speváka Michaela Jacksona, začala v snahe o získanie dôkazov proti bývalému Jacksonovmu lekárovi Conradovi Murraymu prešetrovať e-mailovú komunikáciu medzi ním a jeho priateľkou Nicole Alvarez. Podľa informácií webovej stránky TMZ.com získali vyšetrovatelia povolenie na prehliadku domu Nicole Alvarez, s ktorou má Murray dieťa. Týmto spôsobom sa chce polícia dostať k jej e-mailom, pretože má podozrenie, že Murray ju informoval o liečení a smrti Kráľa popu. Vyšetrovatelia taktiež zistili, že v deň Jacksonovej smrti Murray a Alvarez niekoľkokrát spolu telefonovali. Okrem toho má polícia podozrenie, že Murray z Las Vegas priviezol do Alvarezovej domu v Santa Monica väčšie množstvo liekov.

Conrad Murray, ktorý čelí obvineniu z neúmyselného zabitia speváka, údajne počas vykonávania resuscitácie Michaela Jacksona, a ešte predtým než zavolal záchrannú službu, ukryl fľaštičky s liekmi a infúzne vrecko. Toto vrecko zrejme obsahovalo látku zodpovednú za Jacksonovu smrť. Uviedol to svedok, ktorý vykreslil dramatický obraz posledných chvíľ Jacksona.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Historické mestá Slovenska najkrajšou knihou
<< predchádzajúci článok
Phil Collins má problém udržať bubenícke paličky

Polícia vyšetruje aj priateľku Jacksonovho lekára - diskusné fórum čitateľov