Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

14. februára 2007

Ponuka UPC od zajtra bohatšia o TV BratislavaSpoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA od zajtra (15.2.2007) zaraďuje do programovej ponuky v hlavnom meste nový televízny kanál TV Bratislava. Ide o televízny kanál určený všetkým obyvateľom ...Zdieľať

BRATISLAVA 14. februára (WN/PR) - Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA od zajtra (15.2.2007) zaraďuje do programovej ponuky v hlavnom meste nový televízny kanál TV Bratislava. Ide o televízny kanál určený všetkým obyvateľom Bratislavy, ktorý má ambíciu plniť funkciu metropolitnej televízie. Od štvrtka si ho obyvatelia hlavného mesta, ktorí získavajú televízny signál prostredníctvom káblových rozvodov, môžu naladiť v rámci Rozšíreného programového súboru na kanálovej pozícii K53.

TV Bratislava bude vysielať program sedem dní v týždni, 14 hodín denne, od 8:00 do 22:00 hod. Obsah vysielania bude okrem regionálneho spravodajstva a publicistiky tvoriť metropolitný magazín, dvakrát týždenne beseda o rôznych témach týkajúcich sa života v Bratislave, ako i dokumenty o hlavnom meste. Prevádzkovateľom TV Bratislava je spoločnosť City TV, ktorej zakladateľom je Viva Studio. Na základe zmluvy o poskytovaní služieb má kanál TV Bratislava uzatvorenú spoluprácu s magistrátom hlavného mesta Bratislavy.

„Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA zaradením kanálu TV Bratislava do programovej ponuky v hlavnom meste potvrdzuje svoj záujem vychádzať v ústrety divákom a poskytovať im nielen zábavu, ale aj informácie, ktoré sa bezprostredne týkajú života v mieste ich bydliska,“ uviedol generálny riaditeľ UPC BROADBAND SLOVENSKO Martin Maťašeje. „Verím, že tento nový televízny kanál bude hodnotným obohatením našej programovej ponuky a získa si priazeň Bratislavčanov,“ dodal Maťašeje.

TV Bratislava sa stane 50. kanálom v programovej ponuke, ktorú spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA poskytuje v Rozšírenom súbore prostredníctvom káblovej distribučnej siete v hlavnom meste.

UPC BROADBAND SLOVAKIA

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby káblovej a satelitnej televízie, internetu a telefónie. V septembri tohto roku sa UPC BROADBAND SLOVAKIA stala prvým slovenským triple-play operátorom, poskytujúcim služby televízie, internetu a telefónie prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC BROADBAND SLOVAKIA je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB).

LIBERTY GLOBAL, INC.

Liberty Global, Inc. je vedúcou medzinárodnou káblovou spoločnosťou poskytujúcou televízne služby, hlasové služby a prístup k internetu. Spája svojich zákazníkov so svetom zábavy, komunikácií a informácií. Spoločnosť Liberty Global prevádzkuje najmodernejšie širokopásmové komunikačné siete, ktorými obsluhuje približne 13 miliónov zákazníkov v 17 krajinách, najmä v Európe, a ďalej v Japonsku, Čile a Austrálii. Aktivity spoločnosti Libert Global taktiež zahrnujú významné mediálne a programové služby, ako je napríklad Jupiter TV v Japonsku a Chellomedia v Európe.

Záujemcovia o televízne, internetové a telefónne služby spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA sa môžu viac informácií dozvedieť na UPC Infolinke 02 / 594 22 222 alebo na internetovej stránke http://www.upc.sk a http://www.chello.sk.

Jaroslav Kolár

UPC BROADBAND SLOVAKIA

hovorca

++421(0)911.911.422

jkolar@upc.sk

UPC


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Smer-SD nevyvíja aktivitu na návrat k európskym socialistom
<< predchádzajúci článok
Beňová je údajne najaktívnejšou slovenskou poslankyňou

Ponuka UPC od zajtra bohatšia o TV Bratislava - diskusné fórum čitateľov

FAJN16.2. 12:13:57