Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. mája 2024

Poslanci z hnutia Slovensko požiadajú o stiahnutie svojich predložených návrhov z najbližšej parlamentnej schôdzePoslanecký klub hnutia Slovensko požiada na najbližšom rokovaní 12. parlamentnej schôdze o stiahnutie svojich predložených návrhov z predmetnej schôdze. ...Zdieľať
65f1b6b0934c5084644787 676x451 17.5.2024 (SITA.sk) - Poslanecký klub hnutia Slovensko požiada na najbližšom rokovaní 12. parlamentnej schôdze o stiahnutie svojich predložených návrhov z predmetnej schôdze. Hnutie súčasne informovalo, že sa zúčastní na stretnutí predsedov parlamentných politických strán v prezidentskom paláci, ktoré iniciovala prezidentka Zuzana Čaputová a jej nástupca Peter Pellegrini. Cieľom stretnutia je upokojiť napätie v spoločnosti.


Vyzývame všetkých ľudí aj politikov, aby nezneužívali napätú situáciu na šírenie nenávisti a aby odmietli akékoľvek násilie. Vyzývame najmä tých politikov, ktorí majú potrebu aj v tejto vážnej situácii obviňovať druhú stranu, aby s tým prestali a nevytĺkali lacné politické body," tvrdí hnutie.Zdroj: SITA.sk - Poslanci z hnutia Slovensko požiadajú o stiahnutie svojich predložených návrhov z najbližšej parlamentnej schôdze © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ako a podľa čoho si vybrať kvalitný radiátor?
<< predchádzajúci článok
Fico naďalej zostáva na jednotke intenzívnej starostlivosti v Banskej Bystrici