Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. novembra 2023

Poslanec Lackovič sa vzdáva mandátu starostu Hviezdoslavova, podľa jeho slov prichádza nová politická kultúraPoslanec parlamentu za hnutie Progresívne Slovensko Marek Lackovič sa vzdáva mandátu starostu obce Hviezdoslavov v okrese ...Zdieľať
405876245_809208914553646_8147460621642550204_n 676x505 28.11.2023 (SITA.sk) - Poslanec parlamentu za hnutie Progresívne Slovensko Marek Lackovič sa vzdáva mandátu starostu obce Hviezdoslavov v okrese Dunajská Streda. Ako ďalej informovalo komunikačné oddelenie hnutia, obci však bude poslanec naďalej pomáhať ako dobrovoľník.


„Sedieť naplno sa dá len na jednej stoličke. Na rozdiel od mnohých ďalších v parlamente nechcem kumulovať dve ťažké a zodpovedné úlohy a funkcie," povedal Lackovič.

Doplnil, že ho teší uskutočnenie desiatok úspešných projektov, dobrá finančná situácia aj stabilný kolektív, ktorý za sebou v obci zanecháva.

Poslanec chce podľa vlastných slov vyslať jasný a silný signál, že prichádza nová politická kultúra. „Tak je to korektné, slušné a normálne. Ak na Slovensku chceme novú politickú kultúru – slušnosť, čestnosť, otvorenosť – začať musíme od seba. Čaká nás ešte veľa roboty,” uzavrel Lackovič.


Zdroj: SITA.sk - Poslanec Lackovič sa vzdáva mandátu starostu Hviezdoslavova, podľa jeho slov prichádza nová politická kultúra © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
NAKA zadržala štyroch ľudí aj šéfa neštátnych záchranárov Culku
<< predchádzajúci článok
Šefčovič je jedným z najvplyvnejších v Európe a figuruje v kategórii „ľudia činu“ , z citrónov vraj urobil chutnú limonádu