Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

26. júna 2022

Pre samit NATO v Madride treba počítať s viacerými obmedzaniamiRezort diplomacie upozorňuje turistov, že samit Organizácie ...Zdieľať
spain_nato_summit_the_south_53291 97cec9f2fc4e442cb80c8e187b50817c 676x451 26.6.2022 (Webnoviny.sk) - Rezort diplomacie upozorňuje turistov, že samit Organizácie Severoatlantickej zmluvy (NATO) bude v španielskom Madride spojený s viacerými obmedzeniami. Počas príchodov a odchodov delegácií bude citeľný nápor na dopravu najmä v okolí letiska.


Rezort preto odporúča cestujúcim, aby sa v dňoch 28. až 30. júna v meste vyhýbali ceste autom. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVEZ SR) o tom informuje na svojej webovej stránke.

Rezort diplomacie pripomína, že v čase konania samitu sa zvýši frekvencia autobusov, prímestských vlakov a metra, aby sa uľahčil pohyb v hlavnom meste. Obsadenosť hotelov sa v uvedených dňoch pohybuje medzi 90 až 100 percent.

Dávame do pozornosti, že v dňoch 28. a 29. júna bude múzeum Prado zatvorené a múzeum Reina Sofía a Kráľovské divadlo avizujú obmedzenia v hodinách pre verejnosť,“ spresňuje ministerstvo.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pre samit NATO v Madride treba počítať s viacerými obmedzaniami © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo vnútra chce nakúpiť špeciálne vybavenie pre efektívnejšie stráženie hranice s Ukrajinou
<< predchádzajúci článok
Rusko zas zaútočilo na Kyjev, zásah civilných budov si vyžiadal najmenej jednu obeť