22. decembra 2019

Premier League: V londýnskom derby zvíťazili hráči Chelsea Londýn

Hráč Chelsea Tammy Abraham (hore) hlavičkuje cez Jana Vertonghena z Tottenhamu vo futbalovom zápase anglickej Premier League Tottenham Hotspur - Chelsea Londýn v Londýne 22. decembra 2019. Foto: TASR/AP
Londýn 22. decembra (TASR) – Futbalisti FC Watford zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom zápase 18. kola anglickej Premier League nad Manchestrom United 2:0. Domáci rozhodli o svojom triumfe dvomi gólmi v priebehu štyroch minút.

V londýnskom derby prehrali hráči Tottenhamu Hotspur s FC Chelsea 0:2. O oba góly "The Blues" sa zaslúžil brazílsky reprezentant Willian. Zápas mal pikantnú príchuť pre trénera Tottenhamu Joseho Mourinha, ktorý v minulosti viedol Chelsea. Domáci dohrávali od 62. minúty bez vylúčeného Sona Heung-mina.