Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

11. marca 2007

Prešovskí policajti sa v piatok zamerali na extrémistovNa trestnú činnosť s prejavmi extrémizmu, elimináciu rasovo motivovaných útokov a inej trestnej činnosti spojenej s potláčaním práv a osôb občanov sa zamerali prešovskí policajti počas ...Zdieľať

BRATISLAVA 10. marca (WEBNOVINY) - Na trestnú činnosť s prejavmi extrémizmu, elimináciu rasovo motivovaných útokov a inej trestnej činnosti spojenej s potláčaním práv a osôb občanov sa zamerali prešovskí policajti počas piatkovej preventívno bezpečnostnej akcie v okrese Humenné.

Do päťhodinovej akcie, ktorá sa začala v piatok o 20:00, sa zapojilo 47 policajtov rôznych služieb. V noci prekontrolovali tri zábavné podniky a 103 osôb. V jednom z podnikov sa konal punkový koncert, kde bolo 70 účastníkov. V prípade jedenástich z nich išlo o záujmové osoby polície z radov sympatizantov ľavicového extrémizmu. Jednu osobu policajti predviedli na oddelenie, pretože odmietla preukázať svoju totožnosť. Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Magdaléna Fečová, akcia sa udiala pokojne.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pokračovanie v kauze tunelovania nebankových subjektov
<< predchádzajúci článok
Na hraničnom priechode Jarovce zadržali kukláči deväť osôb