Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

17. októbra 2021

Pri požiari v Pakistane zahynula sedemčlenná rodina, vyšetrovateľov zarazil spôsob úmrtiaSedem členov jednej rodiny zomrelo pri požiari domu na východe Pakistanu. Informovali o tom v nedeľu záchranári. Požiar vypukol v sobotu v noci v meste Muzaffargarh v provincii Pandžáb. Hasiči v dome našli ...Zdieľať
gettyimages 645877940 676x297 17.10.2021 (Webnoviny.sk) - Sedem členov jednej rodiny zomrelo pri požiari domu na východe Pakistanu. Informovali o tom v nedeľu záchranári. Požiar vypukol v sobotu v noci v meste Muzaffargarh v provincii Pandžáb. Hasiči v dome našli spálené telá 65-ročného muža, dvoch žien vo veku 19 a 35 rokov, troch chlapcov vo veku 3, 10 a 12 rokov a telo dvojmesačného dojčaťa.


Pakistanská polícia uviedla, že príčinu požiaru prešetruje. Vyšetrovatelia chcú zistiť, prečo sa nikto z členov rodiny nezobudil, keď požiar vypukol. Telá obetí poslali na súdnu pitvu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pri požiari v Pakistane zahynula sedemčlenná rodina, vyšetrovateľov zarazil spôsob úmrtia © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ján Dusza sa stal Výnimočnou osobnosťou slovenskej vedy, prezidentka vyzdvihla dôležitosť vedcov
<< predchádzajúci článok
Pätina obyvateľov EÚ bola ohrozená chudobou či sociálnym vylúčením, Slovensko je medzi najlepšími

Pri požiari v Pakistane zahynula sedemčlenná rodina, vyšetrovateľov zarazil spôsob úmrtia - diskusné fórum čitateľov