19. augusta 2010

Prvý zápas play-off Slovan - Stuttgart I. polčas

Zľava: Hráč Slovanu Ivan Milan a hráč VfB Stuttgart Christian Träsch počas zápasu 4. predkola – play-off Európskej ligy UEFA 2010/2011 medzi ŠK Slovan Bratislava a VfB Stuttgart Foto: SITA/Jozef Jakubčo BRATISLAVA 19. augusta ...

bez nazvu Zľava: Hráč Slovanu Ivan Milan a hráč VfB Stuttgart Christian Träsch počas zápasu 4. predkola – play-off Európskej ligy UEFA 2010/2011 medzi ŠK Slovan Bratislava a VfB Stuttgart

Foto: SITA/Jozef Jakubčo BRATISLAVA 19. augusta (WEBNOVINY) - Slovenský futbalový vicemajster ŠK Slovan Bratislava hrá po prvom polčase štvrtkového prvého stretnutia play-off (4. predkolo) Európskej ligy UEFA 2010/2011 s nemeckým klubom VfB Stuttgart nerozhodne 0:0. Najväčšiu šancu zverencov Jozefa Jankecha v prvom dejstve mal kapitán Martin Dobrotka, ktorý hlavou netrafil center Grendela z priameho kopu. Na druhej strane nebezpečne hlavičkoval Cacau. Zápas bol približne na 5 minút prerušený pre výtržnosti na tribúnach. Odvetné stretnutie je na programe o týždeň vo štvrtok 26. augusta v Nemecku.