Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

23. marca 2007

Pururambo uvedú vo Veľkej BritániiV britskom Sheffielde uvedú v sobotu o 15:00 dokumentárny film Pavla Barabáša Pururambo. V dňoch 23. až 25. marca sa totiž uskutoční Sheffield Adventure Film Forum. Priestor dostanú najlepšie ...Zdieľať

BRATISLAVA 23. marca (WEBNOVINY) - V britskom Sheffielde uvedú v sobotu o 15:00 dokumentárny film Pavla Barabáša Pururambo. V dňoch 23. až 25. marca sa totiž uskutoční Sheffield Adventure Film Forum. Priestor dostanú najlepšie dobrodružné snímky na svete, ktoré mohli diváci vidieť na vlaňajších festivaloch. Barabášovo Pururambo premietnu v jednom z najväčších nezávislých kín The Showroom spolu s ďalšími 65 filmami.

Snímka Pururambo odhaľuje divákovi svet, o ktorom netušil, že môže v dnešnej dobe existovať. Na najväčšom tropickom ostrove na Zemi, v pralesoch a močiaroch žijú ľudia vysoko na stromoch. Nestretli ešte bieleho človeka ani neprišli do styku s výdobytkami našej civilizácie. Vstup na ich územie, kde podľa misionárov žijú kanibali, znamená nebezpečné dobrodružstvo.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rockerka Kim Wilde miluje levandule
<< predchádzajúci článok
Kia už pri Žiline vyrobila tento rok vyše 24 tis. vozidiel