Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

12. októbra 2007

Raper Snoop Dogg vyzbiera v parku odpadkyRaperská hviezda Snoop Dogg strávi 160 hodín zbieraním odpadkov v parku v Južnej Kalifornii, ako súčasť trestu za držbu nelegálnej zbrane na letisku. Vo štvrtok o tom informovali úrady. Raper, ...Zdieľať

BRATISLAVA 12. októbra (WEBNOVINY) - Raperská hviezda Snoop Dogg strávi 160 hodín zbieraním odpadkov v parku v Južnej Kalifornii, ako súčasť trestu za držbu nelegálnej zbrane na letisku. Vo štvrtok o tom informovali úrady. Raper, vlastným menom Cordozar Calvin Broadus Jr., bude robiť "všetko od hrabania lístia, až po natieranie lavičiek," uviedol jeho právny zástupca Donald Etra. Snoop Dogg si vybral upratovanie v parku zo zoznamu komunitných služieb a jeho výber schválil aj súd. Dohliadať na neho bude parková policajná služba. Zatiaľ nie je určený dátum, kedy má do služby nastúpiť, ale raper ju chce podľa Etru vykonať tak rýchlo, ako sa dá. "Jeho cieľom je robiť hudbu a nie navštevovať súdy," uviedol právnik. Snoop Dogg dostal trojročnú podmienku, pokutu v prepočte takmer 24-tisíc korún a podľa rozhodnutia súdu musí venovať miestnej nadácii pre problémové deti v prepočte takmer 240-tisíc korún.

Tridsaťpäťročného rapera uznal súd vinným za neoprávnenú držbu zbrane. Zatkli ho pred rokom v septembri, keď prechádzal kontrolou na letisku Johna Wayna v Orange County. V taške na laptop mu pritom našli teleskopický obušok. Úrady zbraň označili za nebezpečnú. Raper sa obhajoval tým, že ju potreboval pri nakrúcaní nového klipu v New Yorku.

SITA/AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
ADAC test zimných pneumatík: úspech pneumatík Dunlop v dvoch dôležitých rozmeroch
<< predchádzajúci článok
McCartney a Mills strávili na rozvodovom konaní 8 hodín

Raper Snoop Dogg vyzbiera v parku odpadky - diskusné fórum čitateľov