20. marca 2006

Róbert Vittek cez víkend v zahraničí dvakrát skóroval

Blackburn - Middlesbrough 3:2 - Vratislav Greško ...

BRATISLAVA 20. marca (WN/SITA) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (17. - 19. marca 2006):

ANGLICKO

I. liga - 30. kolo:

Blackburn - Middlesbrough 3:2 - Vratislav Greško (Blackburn) nehral.

West Bromwich - Manchester United 1:2 - Ján Kozák (WBA) bol vystriedaný v 69. minúte.

II. liga - 39. kolo:

Hull - Crewe 1:0 - Pavol Šuhaj (Crewe) sa na ihrisku neobjavil.

FRANCÚZSKO

I. liga - 31. kolo:

St.Etienne - Štrasburg 0:2 - Szilárd Németh (Štrasburg) nehral.

NEMECKO

I. liga - 26. kolo:

Norimberg - Brémy 3:1 - Marek Mintál pre zranenie nenastúpil, Róbert Vittek (obaja Norimberg) absolvoval celý zápas a dvakrát skóroval.

Wolfsburg - Hamburg 0:1 - Miroslav Karhan za domácich odohral celé stretnutie.

Dortmund - Kaiserslautern 2:1 - Balázs Borbély (K´lautern) bol na ihrisku do 38. minúty a dostal žltú kartu.

II. liga - 26. kolo:

Saarbrücken - Freiburg 2:1 - Henrich Benčík (Saarbrücken) hral do 74. minúty.

Siegen - Offenbach 1:1 - Peter Németh za domácich absolvoval celé stretnutie a dostal žltú kartu.

Burghausen - Fürth 2:2 - Marek Krejčí odohral celé stretnutie, Marek Kostoláni (obaja Burghausen) nenastúpil.

TALIANSKO

Treviso - Cagliari 1:2 - Blažej Vaščák (Treviso) hral do 78. minúty a dostal žltú kartu.

ŠPANIELSKO

II. liga - 29. kolo:

Tenerife - Xerez 3:1 - Maroš Kelemen (Tenerife) nechytal.

PORTUGALSKO

I. liga - 27. kolo:

FC Porto - P.Ferreira 3:0 - Marek Čech (FC Porto) odohral celé stretnutie.

Boavista - Belenenses 0:2 - Tomáš Oravec (Boavista) hral od 64. minúty.

ŠKÓTSKO

Hearts - Gl. Rangers 1:1 - Martin Petráš (Hearts) sedel na lavičke.

Ligový pohár - finále:

Dunfermline - Celtic 0:3 - Stanislav Varga sedel na lavičke Celtiku.

RAKÚSKO

Innsbruck - Mattersburg 2:0 - Marek Kausich za hostí odohral celý zápas a dostal žltú kartu.

Sturm - Ried 1:0 - Rastislav Michalík (Ried) sa na ihrisko nedostal.

Salzburg - Austria 3:0 - Vladimír Janočko a ani Filip Šebo (obaja Austria) nehrali.

GRÉCKO

I. liga - 24. kolo:

Kalamaria - Ionikos 2:1 - Pavol Kováč (Kalamaria) odchytal celé stretnutie.

TURECKO

I. liga - 25. kolo:

Manisaspor - Denizlispor 4:2 - Filip Hološko (Maniaspor) bol vystriedaný v 88. minúte a skóroval. Roman Kratochvíl za Denizlispor absolvoval celých 90 minút.

ČESKO

I. liga - 21. kolo:

Slavia - Příbram 1:0 - Matúš Kozáčik nechytal, Dušan Švento sa na ihrisku neobjavil, Matej Krajčík (všetci Slavia) odohral celý zápas.

Slovácko - Jihlava 1:0 - Milan Ivana v drese domácich hral do 67. minúty. Braňo Rzeszoto odchytal celé stretnutie, Michal Demeter nehral pre zranenie, Ľuboš Perniš (všetci Jihlava) prišiel na ihrisko v 77. minúte.

Blšany - Liberec 0:0 - Róbert Zeher (Blšany) bol na ihrisku do 42. minúty a dostal žltú kartu. Peter Šinglár absolvoval celé stretnutie, Ivan Hodúr prišiel na ihrisko v 66. minúte, Juraj Ančic (všetci Liberec) nehral.

Jablonec - Ml. Boleslav 1:1 - Vladimír Pončák (Jablonec) absolvoval celé stretnutie. Miloš Brezinský (Ml. Boleslav) bol počas 90 minút na ihrisku a dostal žltú kartu.

Teplice - Brno 1:1 - Peter Brezovan (Brno) nechytal.

Olomouc - Most 1:1 - Tomáš Lovásik nechytal, Marek Kaščák prišiel na ihrisko v 83. minúte, Peter Babnič bol vystriedaný v 55. minúte, Ladislav Onofrej (všetci Olomouc) išiel dole z ihriska v 85. minúte. Onofrej dostal žltú kartu. Jaroslav Belaň sa v bránke neobjavil, Michal Gašparík (obaja Most) bol vystriedaný v 88. minúte.

Plzeň - Zlín 1:1 - Ján Mucha za Plzeň nechytal. Juraj Škripec odohral celý zápas, Lukáš Opiela (obaja Zlín) bol vystriedaný v 90. minúte. Tak Škripec, ako aj Opiela dostali žltú kartu.

MAĎARSKO

I. liga - 19. kolo:

Tatabánya - MTK 0:1 - Marián Poštrk (Tatabánya) nechytal.

Fehérvár - Vasas 1:0 - Otto Szabó (Vasas) hral do 75. minúty.

Sopron - Kaposvár 2:0 - Ladislav Kozmér (Kaposvár) bol vystriedaný po hodine hry.

Honvéd - Pápa 1:0 - Simeon Stevica (Pápa) hral od 76. minúty.

POĽSKO

I. liga - 20. kolo:

Legia Varšava - Cracovia Krakow 5:0 - Ján Mucha nechytal, Michal Gotwald (obaja Legia) hral do 61. minúty a skóroval.

Gdynia - Belchatow 2:0 - Ján Fröhlich (Belchatow) nehral.

Wisla Krakow - Wodzislaw 1:0 - Marek Penksa (Krakow) hral od 87. minúty.

RUSKO

I. liga - 1. kolo:

Zenit Petrohrad - Ramenskoje 1:1 - Kamil Čontofalský nechytal, Martin Škrtel (obaja Petrohrad) bol vystriedaný v 71. minúte. Ján Ďurica a Peter Petráš absolvovali celé stretnutie, Braňo Obžera hral do 90. minúty, Martin Jakubko (všetci Ramenskoje) bol vystriedaný v 74. minúte. Obžera skóroval, Petráš dostal žltú kartu.

Din. Moskva - Jaroslavľ 1:1 - Marek Bakoš za hostí sedel na lavičke.

Lok. Moskva - Samara 0:1 - Marián Had (Lok. Moskva) pre zranenie nenastúpil.