Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

31. mája 2013

Roger Federer sa nebráni exhibícii pred 60-tisíc divákmiBývalá svetová tenisová jednotka Švajčiar Roger Federer by v prípade oslovenia odohral exhibičný zápas s Jerzym Janowiczom v poľskej Varšave na Národnom futbalovom štadióne pred 50 až 60-tisíc ...Zdieľať
roger federer tenista PARÍŽ 31. mája (WEBNOVINY) - Bývalá svetová tenisová jednotka Švajčiar Roger Federer by v prípade oslovenia odohral exhibičný zápas s Jerzym Janowiczom v poľskej Varšave na Národnom futbalovom štadióne pred 50 až 60-tisíc divákmi.


Na otázku novinára, či vie o snahe otca tenistky Caroline Wozniackej Piotra zorganizovať duel s nejakým "veľkým menom", Federer odpovedal: "Nepočul som o tom. Piotra Wozniackeho a Jerzyho takmer nepoznám."

Napokon však švajčiarsky tenista pripustil prípadnú účasť na takomto podujatí.

"Veľmi rád hrám exhibície, pretože je to o rozvíjaní tenisu v odlišnom prostredí. Napríklad s takým obrovským počtom divákov. Vždy som otvorený rozhovorom tohto typu. Záleží to však na termíne zápasu. Súťažný kalendár je veľmi nabitý a potrebujete čas na tréning aj na dovolenku. Ak to bude vo vhodnom čase, som pripravený sa o tom rozprávať," povedal na tlačovej besede po piatkovom postupe do osemfinále grandslamového Roland Garros v Paríži 31-ročný Federer.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Falcao sa tímu AS Monaco upísal na päť rokov
<< predchádzajúci článok
FIFA má vo výkonnom výbore historicky prvú ženu

Roger Federer sa nebráni exhibícii pred 60-tisíc divákmi - diskusné fórum čitateľov