02. mája 2011

Roj včiel prerušil na 20 minút zápas v Brazílii

Roj včiel na 20 minút prerušil futbalový zápas v Brazílii na štadióne, na ktorom sa za mesiac ...

vcely Včely na futbalovej bránke počas zápasu medzi brazílskymi tímami Vila Nova a GoiasFoto: youtube.comRIO DE JANEIRO 2. mája (WEBNOVINY) - Roj včiel na 20 minút prerušil futbalový zápas v Brazílii na štadióne, na ktorom sa za mesiac stretnú v prestížnom medzištátnom prípravnom súboji domáca reprezentácia s Holandskom.

V priebehu nedeľňajšieho duelu jedného z brazílskych šampionátov medzi tímami Vila Nova a Goias sa včelí roj usadil na spojnici brvna a žrde.

Na miesto museli prísť hasiči a po ich zásahu mohlo stretnutie pokračovať. Po konečnej remíze 2:2 postúpili do finále futbalisti Goiasu, čo neuniesli hráči neúspešného mužstva a pri odchode do kabín sa strhla šarvátka.

Štadión Serra Dourada bude 4. júna dejiskom duelu Brazília - Holandsko. Oba tímy sa stretnú prvýkrát od minuloročných majstrovstiev sveta v Juhoafrickej republike, kde "oranjes" vyradili "kanárikov" vo štvrťfinále.