Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

26. septembra 2023

Rusi zaútočili na prístav a pohraničnú infraštruktúru v Odeskej oblasti, ukrajinská armáda zničila 26 dronov Šáhid (video)Ukrajinská protivzdušná obrana zničila v noci na utorok dovedna 26 z 38 bezpilotných lietadiel Šáhid iránskej výroby vypustených ruskými okupantmi. Referuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na ...Zdieľať
titulka ukrajina 676x451 26.9.2023 (SITA.sk) - Ukrajinská protivzdušná obrana zničila v noci na utorok dovedna 26 z 38 bezpilotných lietadiel Šáhid iránskej výroby vypustených ruskými okupantmi. Referuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na ukrajinských predstaviteľov.

Viac o téme: Vojna na UkrajineHovorkyňa južného velenia ukrajinskej armády Natalia Humeňuková uviedla, že nepriateľ opäť zaútočil na prístav a pohraničnú infraštruktúru v Odeskej oblasti, zásah evidujú i v Podunajsku. Riziko hrozilo aj cestujúcim autobusu, ktorý sa pripravoval na prekročenie hranice. Drony okrem Odeskej oblasti zneškodnili taktiež v Chersonskej, Mykolajivskej a Kirovohradskej oblasti.V Odeskej oblasti podľa jej šéfa Oleha Kipera ruské sily zaútočili na prístavnú infraštruktúru, poškodili budovu kontrolného stanovišťa, sklady, tri desiatky nákladných áut, spálili šesť dodávok a zranili dvoch vodičov.Zdroj: SITA.sk - Rusi zaútočili na prístav a pohraničnú infraštruktúru v Odeskej oblasti, ukrajinská armáda zničila 26 dronov Šáhid (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Proces v kauze korupcie na východoslovenských súdoch bude pokračovať až v novembri
<< predchádzajúci článok
Haščák vylučuje, že by obsah jeho telefónu mohol byť podkladom pre trestné stíhanie