Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. marca 2024

Rusi zaútočili na ukrajinské mesto Mykolajivka riadenými bombami, v Chersone zasiahli taxíkDvaja ukrajinskí civilisti prišli o život pri štvrtkovom ruskom bombardovaní Doneckej a Chersonskej oblasti. Informuje o tom spravodajský web Kyiv Independent. Viac o ...Zdieľať
russia_ukraine_war_88354 676x451 28.3.2024 (SITA.sk) - Dvaja ukrajinskí civilisti prišli o život pri štvrtkovom ruskom bombardovaní Doneckej a Chersonskej oblasti. Informuje o tom spravodajský web Kyiv Independent.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


V meste Mykolajivka v Doneckej oblasti, na ktoré Rusi zaútočili riadenými bombami, zomrela jedna civilista, uviedol gubernátor oblasti Vadym Filaškin. Dodal, že bombardovanie poškodilo najmenej jedenásť viacposchodových budov a jedenásť rodinných domov.

V meste Cherson Rusi podľa gubernátora Chersonskej oblasti Oleksandra Prokudina zasiahli taxík, pričom zomrel jeho vodič a zranenia, ktoré si vyžiadali hospitalizáciu, utrpel 36-ročný muž a 39-ročná žena.


Zdroj: SITA.sk - Rusi zaútočili na ukrajinské mesto Mykolajivka riadenými bombami, v Chersone zasiahli taxík © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ukrajinci budujú v Odeskej oblasti systém zákopov a podzemných krytov, nainštalovali aj tisícky dračích zubov
<< predchádzajúci článok
Medzinárodný súdny dvor nariadil Izraelu otvoriť viac priechodov pre pomoc smerujúcu do Pásma Gazy