Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. marca 2024

Ukrajinci budujú v Odeskej oblasti systém zákopov a podzemných krytov, nainštalovali aj tisícky dračích zubovViac ako 5-tisíc kusov protitankových betónových zátarás, takzvaných dračích zubov, ukrajinská armáda nainštalovala v rámci budovania regionálneho obranného systému v Odeskej oblasti. Uviedlo to na ...Zdieľať
russia_ukraine_war_24661 1 676x451 28.3.2024 (SITA.sk) - Viac ako 5-tisíc kusov protitankových betónových zátarás, takzvaných dračích zubov, ukrajinská armáda nainštalovala v rámci budovania regionálneho obranného systému v Odeskej oblasti.


Uviedlo to na komunikačnej platforme Telegram oddelenie strategickej komunikácie hlavného veliteľa ozbrojených síl Ukrajiny. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine„Štátna administratíva oblasti hlási budovanie moderných opevnení, ktoré poskytujú systém zákopov, podzemných krytov a iných chránených miest pre personál aj techniku,“ konštatovalo oddelenie komunikácie hlavného veliteľa ukrajinskej armády.

Zákopy sú chránené proti zaplaveniu, sú vodotesné a spevnené drevom a násypmi.


Zdroj: SITA.sk - Ukrajinci budujú v Odeskej oblasti systém zákopov a podzemných krytov, nainštalovali aj tisícky dračích zubov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mesto Žilina si tento rok zabezpečí kosenie vo vlastnej réžii, s externou firmou nebola samospráva spokojná
<< predchádzajúci článok
Rusi zaútočili na ukrajinské mesto Mykolajivka riadenými bombami, v Chersone zasiahli taxík