Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

21. februára 2024

Ruské cvičisko v Doneckej oblasti zasiahli raketomety HIMARS, najmenej 60 vojakov je mŕtvych (video)Najmenej 60 ruských vojakov zomrelo pri ukrajinskom útoku raketometmi HIMARS proti ruskému vojenskému výcvikovému priestoru v okupovanom okrese Volnovacha v Doneckej ...Zdieľať
utok himars 676x641 21.2.2024 (SITA.sk) - Najmenej 60 ruských vojakov zomrelo pri ukrajinskom útoku raketometmi HIMARS proti ruskému vojenskému výcvikovému priestoru v okupovanom okrese Volnovacha v Doneckej oblasti.

Viac o téme: Vojna na UkrajineÚtok sa odohral v utorok pri obci Trudivske, kde boli rozmiestnené jednotky ruskej 36. gardovej motostreleckej brigády, ktorá je zvyčajne dislokovaná na Ďalekom východe, uviedla spravodajská služba BBC v ruskom jazyku. Informuje o tom web Kyiv Independent.V čase útoku boli príslušníci štvrtej, piatej a šiestej roty tejto brigády údajne zoradení na cvičisku a čakali na príchod veliteľa 29. armády Východného vojenského okruhu generálmajora Olega Mojsejeva. Moskva ani Kyjev sa k útoku oficiálne nevyjadrili.Zdroj: SITA.sk - Ruské cvičisko v Doneckej oblasti zasiahli raketomety HIMARS, najmenej 60 vojakov je mŕtvych (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ficova vláda vyhovela návrhu na späťvzatie novely zákona o ochrane oznamovateľov protispoločenskej činnosti
<< predchádzajúci článok
Minister Šutaj Eštok verí, že vražda Jána a Martiny bude vyšetrená. Novinárom tiež sľúbil ochranu polície (video)