Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

02. júna 2023

Rusko čelí dileme, či má posilniť obranu hraníc alebo pozície na UkrajineNajnovšie útoky ruských protikremeľských organizácií v ruských regiónoch pri hraniciach s Ukrajinou podľa britského rezortu obrany vytvorili pre Moskvu dilemu, či má posilniť obranu svojich hraníc alebo pozície ...Zdieľať
russia_ukraine_10679 a6df0e76802a4e67bdb324a588a4210a 676x451 2.6.2023  - Najnovšie útoky ruských protikremeľských organizácií v ruských regiónoch pri hraniciach s Ukrajinou podľa britského rezortu obrany vytvorili pre Moskvu dilemu, či má posilniť obranu svojich hraníc alebo pozície na Ukrajine.


Ministerstvo obrany Veľkej Británie sa v správe o vývoji vojny na Ukrajine takto vyjadrilo po informáciách, že ruské protikremeľské milície, ktoré sú na strane Ukrajiny, vo štvrtok opäť bojovali v ruskej Belgorodskej oblasti.

Rusko na svojom území sústredilo veľkú palebnú silu vrátane útočných vrtuľníkov a termobarického raketometu TOS-1A. Informuje o tom web Kyiv Independent.
Zdroj: SITA.sk - Rusko čelí dileme, či má posilniť obranu hraníc alebo pozície na Ukrajine © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Trump sa prirovnal k Mone Lise, jeho podporovatelia ho vraj rovnako obdivujú
<< predchádzajúci článok
Kollár vyhlási parlamentné voľby už o týždeň, stranám chcel dať čas na spájanie