Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

13. decembra 2023

Rusko začalo útočiť dronmi z novej lokality, chce tým chrániť svoje sily a zmiasť ukrajinskú protivzdušnú obranuRusko začalo útočiť dronmi Šáhid proti Ukrajine z nového štartovacieho miesta neďaleko lokality Balaklava na okraji Sevastopoľa na okupovanom polostrove Krym. Ruská armáda tak chce chrániť svoje sily a sťažiť ...Zdieľať
russia_ukraine_war_48166 1 676x451 13.12.2023 (SITA.sk) - Rusko začalo útočiť dronmi Šáhid proti Ukrajine z nového štartovacieho miesta neďaleko lokality Balaklava na okraji Sevastopoľa na okupovanom polostrove Krym. Ruská armáda tak chce chrániť svoje sily a sťažiť ukrajinskej protivzdušnej obrane zostreľovanie bezpilotných lietadiel.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Ako informuje spravodajský web Ukrajinská pravda, uviedlo to na mikroblogovacej sieti X britské ministerstvo obrany. Analytici britskej vojenskej spravodajskej služby predpokladajú, že Rusko pravdepodobne použije aj ďalšie štartovacie miesta. Poznamenali, že Balaklava je už piatym potvrdeným miestom štartu ruských dronov smerujúcich proti Ukrajine.Zdroj: SITA.sk - Rusko začalo útočiť dronmi z novej lokality, chce tým chrániť svoje sily a zmiasť ukrajinskú protivzdušnú obranu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vláda vymenila všetkých prednostov okresných úradov v Banskobystrickom kraji
<< predchádzajúci článok
Škoda Bike Open Tour na budúci rok čaká už jedenásty ročník