Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

17. decembra 2007

Sarkozyho novou družkou je speváčka Carla BruniováNovou družkou francúzskeho prezidenta Nicolasa Sarkozyho je podľa francúzskych médií speváčka a bývalá modelka 39-ročná Carla Bruniová. Týždenník L´Express uverejnil cez víkend na svojich ...Zdieľať
PARÍŽ 17. decembra (WEBNOVINY) - Novou družkou francúzskeho prezidenta Nicolasa Sarkozyho je podľa francúzskych médií speváčka a bývalá modelka 39-ročná Carla Bruniová. Týždenník L´Express uverejnil cez víkend na svojich internetových stránkach zábery zo Sarkozyho návštevy parížskeho Disneylandu v spoločnosti populárnej speváčky. Podľa rozhlasovej stanice France Info sa majú tieto zábery ocitnúť v priebehu týždňa na titulných stranách časopisov Point de vue, Paris Match a Closer.

Informáciu o novom vzťahu čerstvo rozvedeného prezidenta potvrdil pre televíznu stanicu LCI šéfredaktor časopisu L´Express Christophe Barbier, ktorý uviedol, že o vzťahu vie priamo od speváčky. Elyzejský palác odmietol informácie komentovať. Prezident Sarkozy oznámil v októbri rozvod s manželkou Cécilliou, s ktorou má jedného syna.
Bruniová sa narodila v roku 1968 v Turíne. Vo Francúzsku je známa nielen ako speváčka, ale aj svojimi údajnými aférami so spevákmi Mickom Jaggerom, Ericom Claptonom a americkým milionárom Donaldom Trumpom.
SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Internetový portál Server.sk predstavuje music.server.sk
<< predchádzajúci článok
Lekári združení v SLÚŠ budú žiadať platby v hotovosti