Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. februára 2012

Sasanka 2: Na internete sú nové SMS-ky Sulíka s KočneromStrana Sloboda a Solidarita nebude komentovať nové údajne prepisy SMS správ, ktoré si podľa internetového dokumentu posielali predseda strany Richard Sulík s podnikateľom Mariánom Kočnerom a dnes sa ...Zdieľať
sulik BRATISLAVA 2. februára  - Strana Sloboda a Solidarita nebude komentovať nové údajne prepisy SMS správ, ktoré si podľa internetového dokumentu posielali predseda strany Richard Sulík s podnikateľom Mariánom Kočnerom a dnes sa objavili na internete.


"K prvým SMS sme sa veľmi podrobne vyjadrili. Dnes tie SMS nepriniesli nič nové, takže nevidíme dôvod nejako zvlášť to ďalej komentovať," vysvetlila hovorkyňa strany Tatiana Tóthová.

Nové údajné prepisy sú opäť umiestnené na zahraničnej webovej stránke. Na internete sa minulý týždeň v noci zo štvrtka na piatok objavil prvý prepis SMS-iek, z ktorých vyplývajú kontakty predsedu SaS Richarda Sulíka a podnikateľa Mariána Kočnera.

Predseda SaS po zverejnení tzv. Sasanky potvrdil, že sa v roku 2010 stýkal s podnikateľom Mariánom Kočnerom a vymieňal si s ním SMS-ky. Či mali rovnaké znenie, ako cituje dokument s názvom Sasanka, si Sulík nepamätá.

Závery uvedené v dokumente sú podľa Sulíka nezmyslom. „Začínajú sa stupňovať špinavé útoky proti SaS, tento pamflet je jedným z nich,“ povedal Sulík na tlačovej besede. Sulík odmieta tvrdenia priložené k prepisom SMS-iek.

Prepisy dokumentu Sasanka 2 si môžete prečítať tu.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Poslanec za KDH pociťuje Sasanku ako zradu zo strany SaS (28. 1. 2012)
 Po Gorile sa na internete objavil dokument Sasanka: Sulík potvrdil kontakty s Kočnerom (27. 1. 2012)nasledujúci článok >>
Standard & Poor's predpovedá eurozóne recesiu
<< predchádzajúci článok
Firma Sony má štvrťročnú stratu viac ako miliardu dolárov

Sasanka 2: Na internete sú nové SMS-ky Sulíka s Kočnerom - diskusné fórum čitateľov