13. júla 2014

Šesták oslávil návrat do Bochumu dvomi gólmi

Na snímke slovenský futbalový reprezentant Stanislav Šesták na letisku M. R. Štefánika v Bratislave 5. septembra 2013 pred odletom na kvalifikačný zápas o postup na futbalové MS 2014 proti Bosne a Hercegovine. Foto: TASR/Martin Baumann
Berlín 13. júla (TASR) - Stanislav Šesták oslávil návrat do nemeckého futbalového klubu VfL Bochum dvomi gólmi.

Tím z druhej najvyššej ligy zdolal súpera z regionálnej súťaže SV Zweckel v prípravom zápase 8:0. Striedajúci slovenský reprezentant udrel tri minúty po začiatku druhého dejstva, keď zvýšil po rohovom kope na 4:0 a v 88. minúte stanovil konečný výsledok.

„Bochum zvíťazil vo všetkých doterajších prípravných stretnutiach a Šesták sa stal v sobotu jediným hráčom, ktorý zaznamenal dva góly,“ informuje internetový portál media-sportservice.de.

Slovenský útočník sa do Bochumu vrátil po štyroch rokoch, keď mu po skončení minulej sezóny vypršala zmluva v tureckom Bursaspore.