Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. decembra 2011

Školáci budú od piatka prázdninovať viac ako dva týždneŽiakom základných a stredných škôl sa od piatka začínajú vianočné prázdniny. Takmer 750-tisíc školákov bude od učenia oddychovať vrátane víkendov 17 dní. Do školských lavíc ...Zdieľať
vianoce BRATISLAVA 21. decembra (WEBNOVINY) - Žiakom základných a stredných škôl sa od piatka začínajú vianočné prázdniny.


Takmer 750-tisíc školákov bude od učenia oddychovať vrátane víkendov 17 dní. Do školských lavíc sa vrátia až v pondelok 9. januára 2012.

Najbližšie voľné dni si školáci vychutnajú až počas polročných prázdnin. V piatok 3. februára 2012 si nimi o deň predĺžia víkend.

Na jarné prázdniny pošlú riaditelia školákov postupne podľa krajov na prelome februára a marca 2012. Bratislavský, Nitriansky a Trnavský kraj neuvidí učebnice od soboty 18. februára, školáci ich opätovne otvoria až v pondelok 27. februára.

Školy v Košickom a Prešovskom kraji zostanú zatvorené od soboty 25. februára, vyučovanie sa tam začne v pondelok 5. marca. Ako poslední si jarné prázdniny užijú žiaci v Banskobystrickom, Žilinskom a Trenčianskom kraji, a to od soboty 3. marca. Do školy sa vrátia v pondelok 12. marca.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Odborníci radia ozdraviť vianočné menu
<< predchádzajúci článok
Odstavenie elektrárne Fukušima bude trvať desaťročia

Školáci budú od piatka prázdninovať viac ako dva týždne - diskusné fórum čitateľov