Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

12. marca 2007

Skupina Lavagance vyhlásila casting do nového videoklipuSlovenská skupina Lavagance vyhlásila casting do pripravovaného videoklipu ku skladbe Best Friend´s Girl. Po hite Miles, ktorý zožal úspech aj na najväčšej európskej hudobnej televíznej stanici MTV, ...Zdieľať

BRATISLAVA 12. marca (WEBNOVINY) - Slovenská skupina Lavagance vyhlásila casting do pripravovaného videoklipu ku skladbe Best Friend´s Girl. Po hite Miles, ktorý zožal úspech aj na najväčšej európskej hudobnej televíznej stanici MTV, prichádzajú Lavagance s ďalším klipom. Casting, ktorý je určený iba pre nežnejšie pohlavie, sa začal prostredníctvom webovej stránky kapely. Záujemkyne o účinkovanie vo videoklipe môžu posielať svoje fotografie - tváre i celej postavy, na e-mailovú adresu casting@lavagance.com. Ako agentúru SITA informoval PR manažér skupiny Lavagance Juraj Iždinský, veková hranica ani termín ukončenia tohto, na hudobnú skupinu originálneho a netradičného počinu, nie sú určené. Šancu majú podľa neho aj dievčatá a ženy bez hereckých skúseností.

Naživo sa kapela najbližšie predstaví vo štvrtok 15. marca v bratislavskom klube Nassau. Informácie prináša oficiálna stránka kapely http://www.lavagance.com/, na ktorej návštevníkov víta nevšedne drsný pohľad na členov tohto zoskupenia. Podľa vyjadrenia skupiny má snímka umelecký rozmer a ani v najmenšom nejde o akúkoľvek propagáciu násilia.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Skupina Lavagance začala s prípravami nového albumu! (12. 2. 2007)
 Lavagance: Vystúpia ako predkapela Duran Duran! Lavagance (5. 10. 2006)
 Para a Lavagance v októbri štartujú spoločné turné (14. 9. 2006)
 Skupina Lavagance bude mať klip na MTV (25. 8. 2006)nasledujúci článok >>
Samsung vyvinul nový pamäťový moviNAND čip
<< predchádzajúci článok
Samsung sa definitívne rozhodol pre Slovensko

Skupina Lavagance vyhlásila casting do nového videoklipu - diskusné fórum čitateľov