01. februára 2015

Slovan prehráva na ľade Dinama Riga 0:3

Vpravo brankár Johan Backlund

Vpravo brankár Johan Backlund Foto: TASR/Pavel Neubauer
Riga 1. februára (TASR) - Hokejisti Slovana Bratislava odohrali v nedeľu svoj tretí zápas ôsmeho tripu v prebiehajúcej sezóne KHL na ľade Dinama Riga. Po prvej tretine belasí prehrávajú 0:3.

Brankár Slovana Johan Backlund vyťahoval puk z brány už po 24. sekundách. Domáci hokejisti pridali druhý gól v polovici úvodnej dvadsaťminútovky a tretí krátko pred klaksónom úvodnej tretiny.

Dinamo Riga - Slovan Bratislava 3:0 v druhej tretine

Góly: 1. Bukarts (M. Redlihs, Videll), 10. Saulietis (Jerofejevs), 20. Videll (Bukarts)

Dinamo Riga: Sedláček – K. Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Jerofejevs, Grinbergs – M. Redlihs, Videll, Bukarts – Darzinš, Wilson, Indrašis – Skvorcov, Džerinš, Meija – Cipulis, Saulietis, Trotter

HC Slovan Bratislava: Backlund – Sersen, Starosta, Štajnoch, Barker, Brejčák, Kozák, Mihálik – Hudáček, Murley, Nagy – Netík, Surový, Jeglič – Ölvecký, White, Kudrna – Rehák, Šťastný, Lunter - Tičar