Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

17. septembra 2011

Smatanová pripravuje nový album, fotky vznikali v RakúskuSlovenská speváčka Zuzana Smatanová vydá v jeseni nový album Dvere. Názov piatej štúdiovej nahrávky je pre rodáčku zo Súľova-Hradnej symbolický. "Dvere pre mňa znamenajú prechod. Človek ...Zdieľať
smatanova BRATISLAVA 17. septembra (WEBNOVINY) - Slovenská speváčka Zuzana Smatanová vydá v jeseni nový album Dvere. Názov piatej štúdiovej nahrávky je pre rodáčku zo Súľova-Hradnej symbolický. "Dvere pre mňa znamenajú prechod. Človek ich otvára každý deň a aj vďaka nim vie, čo je za stenou. Prešla som pomyselnými dverami do niečoho nového - hudobne, textovo a aj osobnostne, ale aj napriek tomu viem, že som to stále ja,“ vysvetlila 27-ročná speváčka. Novinka šesťnásobnej Zlatej slávice bude obsahovať desať nových, autorských, slovenských pesničiek a jedno dueto s jej kamarátom, spevákom Bystríkom. Speváčka sama priznala, že uzavrela v živote ďalšie obdobie, ktoré si pýtalo vyjadriť ho v textoch a v melódiách. Výsledkom tohto snaženia bude práve nahrávka Dvere.


O tom, že album už čoskoro vyjde, svedčí aj fotenie, ktoré speváčka nedávno absolvovala v Rakúsku. Fotografoval ju Jakub Gulyás, styling mal na starosti Boris Hanečka, vlasový styling Renáta Márová a o vizáž sa postarala Katka Kmecová. Speváčku fotili v okolí starých domov, staníc a na poliach. Podľa slov Smatanovej to bolo vďaka špičkovému štábu príjemné a zábavné, no chvíľami aj adrenalínové. Najmä v okolí starých domov, kde často s napätím čakali, či ich nevyženie rozzúrený majiteľ alebo ešte rozzúrenejší pes.

Agentúru SITA informovala PR manažérka Silvia Turnerová.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výstava Levočská biela pani oslovila verejnosť aj odborníkov
<< predchádzajúci článok
V nedeľu rozdajú televízne ceny Primetime Emmy

Smatanová pripravuje nový album, fotky vznikali v Rakúsku - diskusné fórum čitateľov