Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

10. júna 2019

Starbucks zavádza recyklovateľné poháre, pilotný projekt spustí na letisku Gatwick


Tagy: Starbucks

Sieť kaviarní Starbacks začína zavádzať recyklovateľné poháre. V rámci pilotného projektu, na ktorom Starbucks spolupracuje s mimovládnou organizáciou Hubbub, bude ponúkať cestujúcim ...Zdieľať
starbucks_european_restructuring_82733 ee6ca3496bd24175bbb0d18145c89e7c 676x451 LONDÝN 10. júna (WebNoviny.sk) - Sieť kaviarní Starbacks začína zavádzať recyklovateľné poháre.


V rámci pilotného projektu, na ktorom Starbucks spolupracuje s mimovládnou organizáciou Hubbub, bude ponúkať cestujúcim na londýnskom letisku Gatwick možnosť objednať si kávu nie do tradičného jednorazového pohára, ale "požičať" si pohár, ktorý po dopití kávy vrátia na jedno zo zberných miest na letisku.

Tento pokus na druhom najväčšom letisku vo Veľkej Británii bude trvať mesiac, a po jeho skončení ho spoločnosť spolu s ekologickými aktivistami z Hubbub vyhodnotí a v prípade úspechu bude v zavádzaní recyklovateľných pohárov pokračovať.


Zdroj: Webnoviny.sk - Starbucks zavádza recyklovateľné poháre, pilotný projekt spustí na letisku Gatwick © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: Starbucks
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Masarykova univerzita v Brne oslavuje storočnicu aj s verejnosťou
<< predchádzajúci článok
Vodárenské spoločnosti chcú posilniť transparentnosť zmenou zákona

Starbucks zavádza recyklovateľné poháre, pilotný projekt spustí na letisku Gatwick - diskusné fórum čitateľov