14. decembra 2015

Stoch a Portugalčan Pesqueira už nie sú členmi kádra Bursasporu

Na snímke Miroslav Stoch

Na snímke Miroslav Stoch Foto: TASR/Martin Baumann
Ankara 14. decembra (TASR) - Vedenie tureckého futbalového klubu Bursaspor vyradilo z kádra slovenského reprezentanta Miroslava Stocha. Rovnaký osud postihol aj Portugalčana Josueho Pesqueiru. Ako informoval webový portál Beser Haber, obaja legionári opustili káder po vysokej domácej prehre 0:4 s FK Osmanlispor.

Stoch i Pesqueira sú v Bursaspore na hosťovaní. Slovenský krídelník je kmeňovým hráčom Fenerbahce Istanbul, portugalský ofenzívny stredopoliar je zmluvne viazaný s FC Porto. Obaja doplatili na slabé výsledky tímu, ktorý z úvodných 15 zápasov novej sezóny prehral až desať a so ziskom 15 bodov mu patrí v tabuľke tureckej Super Lig 14. miesto.

Stoch sa v piatkovom zápase proti Osmanlisporu dostal na trávnik v 72. minúte. Pesqueira figuroval v základnej zostave, ale tréner Ersel Uzgur ho striedal už v polčasovej prestávke.