Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

16. októbra 2021

Študenti v indonézskej provincii Západná Jáva čistili okolie rieky, jedenásti sa utopiliJedenásť študentov sa utopilo v indonézskej provincii Západná Jáva počas školského výletu, na ktorom čistili okolie rieky. Ďalších desiatich zachránili miestni obyvatelia a tím záchranárov ...Zdieľať
indonesia_children_drowned_82124 d976c9f986b24d0ba49507a65829e527 676x448 16.10.2021 (Webnoviny.sk) - Jedenásť študentov sa utopilo v indonézskej provincii Západná Jáva počas školského výletu, na ktorom čistili okolie rieky.


Ďalších desiatich zachránili miestni obyvatelia a tím záchranárov a dopravili ich do neďalekej nemocnice. Informovali o tom v sobotu indonézske úrady.

Podľa miestnych predstaviteľov sa do čistenia brehov rieky Cileueur zapojilo 150 študentov strednej islamskej školy. Podľa niektorých správ sa študenti snažili rieku prebrodiť a 21 z nich strhla voda.

„Počasie bolo dobré a rieka nebola rozvodnená," povedal šéf úradu pre záchranu a pátranie v meste Bandung. Študenti však na sebe očividne nemali záchranné vesty.


Zdroj: Webnoviny.sk - Študenti v indonézskej provincii Západná Jáva čistili okolie rieky, jedenásti sa utopili © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slováci očakávajú od zamestnávateľa flexibilitu, každý deň chodí do práce iba štvrtina
<< predchádzajúci článok
Neskúsený mladík havaroval s Audi v katastri obce Makov, pri nehode zahynul jeho 17-ročný spolujazdec