Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. apríla 2009

Súd v prípade vražednej streľby v krčmeKOŠICE 22. apríla (WEBNOVINY) – Okresný súd Košice I by mal dnes vyniesť rozsudok v prípade streľby v krčme v Ruskom Hrabovci v okrese Sobrance. Obžalovaným z vraždy, pokusu o vraždu, nedovoleného ozbrojovania a vydierania je Boris ...Zdieľať
KOŠICE 22. apríla (WEBNOVINY) – Okresný súd Košice I by mal dnes vyniesť rozsudok v prípade streľby v krčme v Ruskom Hrabovci v okrese Sobrance. Obžalovaným z vraždy, pokusu o vraždu, nedovoleného ozbrojovania a vydierania je Boris Š. (47) z Uble. Súd vykonáva dokazovanie iba k vydieraniu, lebo na prvom pojednávaní sa invalidný dôchodca priznal, že v júni 2008 opitý strelil revolverom, na ktorý nemal povolenie, do hlavy Jána R., potom trafil do chrbta ďalšieho hosťa Jána P. a vzápätí ešte dvakrát strelil do hlavy Jána R. Ten zomrel na mieste, druhý postrelený ťažké zranenia prežil.


Vydierania sa Boris Š. podľa obžaloby dopustil, keď po streľbe pred krčmou nútil so zbraňou v ruke miestnu ženu, aby ho svojím autom odviezla preč. On to popiera. Na pojednávaní by už mala vypovedať len znalkyňa o tom, aký vplyv mohlo mať na konanie obžalovaného, že bol opitý. Ak nebudú mať obhajoba ani prokurátor návrhy na doplnenie dokazovania, mohli by zaznieť záverečné reči a rozsudok.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyše 80 ročnej mame sa vyhrážal, že jej odreže hlavu
<< predchádzajúci článok
Ceny ropy a zlata v strede týždňa rástli

Súd v prípade vražednej streľby v krčme - diskusné fórum čitateľov