13. septembra 2008

Súhrn výsledkov zápasov 2. kola slovenskej extraligy v hádzanej mužov

Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 2. kola slovenskej extraligy v hádzanej mužov 2008/2009: HK 47 Trnava - MŠK HANT Považská Bystrica 28:30 (13:13) Najviac gólov: P. Stachovič 6, Oros 5, ...

BRATISLAVA 13. septembra (WEBNOVINY) - Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 2. kola slovenskej extraligy v hádzanej mužov 2008/2009: HK 47 Trnava - MŠK HANT Považská Bystrica 28:30 (13:13) Najviac gólov: P. Stachovič 6, Oros 5, Kurka a Sakár po 4 - Maťaš a Tůma po 6, Hološko, J. Kozák a M. Kozák po 3 Pok. hody: 2/1 - 3/3, vylúčení: 2 - 6, rozhodovali: Jahodka a Mičuda, 500 divákov Zápas mal od začiatku vyrovnaný priebeh. Až do polčasovej prestávky sa celky striedali vo vedení, žiadny z tímov si však nedokázal vypracovať výraznejší gólový náskok. Duel mal dramatický priebeh až do konca. V závere o víťazstve hostí rozhodli väčšie skúsenosti hráčov Považskej Bystrice. ŠKP Bratislava - MHC Edymax Bardejov 29:27 (13:11) Najviac gólov: Štepanovský 9, Milan Kozák 7, Simon a Mišenčík po 3 - Čorej 8, Cibere 6, Židišin 4 Pok. hody: 2/1 - 5/4, vylúčení: 7 - 7, ČK: Martanovič (ŠKP Bratislava) za nešportové správanie, rozhodovali: Cipov a Pastierik, 200 divákov Domáci hádzanári predviedli bojovný a vyrovnaný výkon, ktorý na hostí z Bardejova platil. Bratislavčania si po prvej polovici zápasu vybojovali dvojgólový náskok, ktorý si udržali až do konca duelu. Bardejovčania sa snažili v druhej časti hry zlepšiť hru a pokúsiť sa o vyrovnanie, no hráči ŠKP napokon bojovnou hrou získali dva body. SITA