Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. marca 2009

Svedkov v kauze Branislava A. vyšetrí psychológSvedkov, ktorí usvedčujú údajného šéfa juhozemplínskeho podsvetia Branislava A. a jeho komplica Júliusa K. z vraždy Alberta Sisáka, vyšetrí psychológ. Rozhodol o tom dnes Okresný súd Košice I. ...Zdieľať
KOŠICE 10. marca (WEBNOVINY) - Svedkov, ktorí usvedčujú údajného šéfa juhozemplínskeho podsvetia Branislava A. a jeho komplica Júliusa K. z vraždy Alberta Sisáka, vyšetrí psychológ. Rozhodol o tom dnes Okresný súd Košice I. Zároveň pojednávanie odročil na 18. mája. „Okrem predvolania doposiaľ nevypočutých svedkov súd prijme do konania znalkyňu z odboru psychológie, ktorá vyšetrí troch svedkov za účelom zistenia vierohodnosti ich výpovedí,“ informovala hovorkyňa košických súdov Marcela Gálová.


Branislav A., odsúdený Špeciálny súdom za iné skutky na doživotie, je na Okresnom súde Košice I obžalovaný z vraždy z júna 1999. Podľa obžaloby vylákal z hotela na Zemplínskej Šírave svojho rivala Sisáka a Július K. ho na parkovisku zastrelil dlhou guľovou zbraňou. V procese už vypovedalo asi desať svedkov a znalci zo súdneho lekárstva, balistiky a kriminalisticko-expertízneho ústavu.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bývalý riaditeľ Security 3 ostáva vo väzbe
<< predchádzajúci článok
ČSOB Finančná skupina s pozitívnym trendom hospodárskych výsledov aj v roku 2008