Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

04. decembra 2008

Svetová súťaž MR GAY na SlovenskuSúťaž mužskej krásy MR. GAY Slovensko a Česko 2009 zavíta 14.2. 2009 o devätnástej do veľkej sály bratislavského Istropolisu.Zdieľať
Najliberálnejšia súťaž sveta prináša bohatý program a víťazovi možnosť reprezentovať svoju krajinu na hollywoodskej International Mr. Gay Competition v roku 2010.
 
 
Charitatívny program MR. GAY Slovensko a Česko 2009, ktorého výťažok pôjde do Národného referenčného centra prevencie HIV/AIDS, je prístupný pre širokú verejnosť. Návštevníkov okrem exhibície mužskej krásy čaká premiéra novej hudobnej show speváčky Sisy Sklovskej, finalistka súťaže Česko hľadá SuperStar Martina Balogová, kráľ českej house scény DJ NEO, s akrobatmi a umelcami z rôznych oblastí. Moderátorskú taktovku nad podujatím prevzal Robo Mikla.
 
Po vyhodnotení súťaže je pre všetkých zúčastnených v priestoroch Istropolisu, až do skorých ranných hodín pripravená after party MECCAMIX s tanečníkmi, performers, Ibiza Diva tanečnicami v typických kostýmoch, DJmi, saxafonistom a charizmatickou speváčkou.

Súčasťou párty bude aj prezentácia tanečného a  módneho štýlu z Paríža - TECKTONIC. Na svoje si prídu aj fanúšikovia HIP – HOPOVEJ scény, ktorým večer okorení gay rapper a DJ QBoy z Veľkej Británie. Lístky je možné zakúpiť prostredníctvom siete ticketportal, alebo na stránke http://www.reinbowstar.eu, kde sú k dispozícii ďalšie informácie či hlasovať za svojho favorita v súťaži.

http://www.ticketportal.sk/tp_spravy.asp?ArticleID=2317


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Sisa Sklovska zaspieva finalistom súťaže Mr. Gay (15. 1. 2009)nasledujúci článok >>
Spisovateľka J. K. Rowling vydáva ďalšiu knihu
<< predchádzajúci článok
GUCHA - GUČA 02

Svetová súťaž MR GAY na Slovensku - diskusné fórum čitateľov