Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Knižné novinky

10. mája 2022

Svetoznámy šéfkuchár Joshua Weissman. Uletený a bláznivý profíkAk milujete kvalitné domáce jedlo, určite nie predražené, autentické a chutné, v slovenčine vyšla kniha Varenie bez výhovoriek, podľa ktorej môžete začať variť aj vy.Zdieľať
Svetoznámy šéfkuchár Joshua Weissman. Uletený a bláznivý profík

Naučí vás ako si sami môžete všetko pripraviť doma, netreba nakupovať polotovary a rôzne nezvyčajné suroviny.

Jej autorom je svetoznámy kuchár Joshua Weissman, ktorý má na svojom YouTube kanáli viac ako 6 miliónov odberateľov. Ďalších 6 miliónov na TikToku. Slovenskí milovníci kvalitného jedla môžu konečne začať variť podľa jeho rád vďaka novej kuchárskej knihe.

Svojou jedinečnou knihou vám odovzdá jednoduché, ale pravdivé posolstvo: Pripraviť skvelé jedlo nejaký čas trvá. Jeho kuchárska kniha je preto rozdelená na dve časti. V prvej časti dáva Joshua svojim čitateľom tipy a návody, ako si pripraviť takzvaný základ – základné ingrediencie na prípravu jedál. Z nich potom môžete začať variť a pripravovať zložitejšie pokrmy.

Kniha vás prevedie všetkými jedlami dňa, od raňajkových receptov, cez hlavné jedlá, šaláty, dresingy, majonézy, syry, cestoviny, mäsové jedlá, ryby, až po dezerty. Nenechajte si jeho rady ujsť a naučte sa variť zdravo, s humorom a bez výhovoriek.

Vypočujte si EXKLUZÍVNY rozhovor
Pre podcast Knižný kompas:

 

Kniha Varenie bez výhovoriek vás bez akejkoľvek hanby, ľútosti či výhovoriek naučí, ako na to. Nájdete v nej viac než 100 výborných receptov na polievky, mäso, ryby, šaláty či dezerty, ale aj rôzne praktické skúsenosti autora a jeho skvelé žartíky. Mnoho z receptov nájdete i na jeho kanáli na YouTube.

Ak máte radi poctivo pripravené jedlá a chcete mať nad nimi kontrolu od úplného začiatku až do konca, ak vás rýchle občerstvenie už unavuje a ste sklamaní zo superrýchlych a superjednoduchých kuchárskych kníh, potom je Varenie bez výhovoriek určené práve vám.

Moderátor Bruno Ciberej o knihe Varenie bez výhovoriek:

 

 

Joshua Weissman

Je profesionálnym kuchárom, ktorý rád nakrúca zábavné, vzrušujúce a inšpiratívne videá o jedle a varení. Je posadnutý chlebom a rád jedáva veci, v ktorých je veľké množstvo masla. Všetko, čo chce, je pobaviť svojich fanúšikov a nadchnúť ich pre jedlo. Na a samozrejme,  inšpirovať ich, aby niečo dobré  a kvalitné uvarili.
Kniha Varenie bez výhovoriek vyšla vo vydavateľstve Ikar.

Milan Buno, knižný publicista

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spevák Nick Cave oznámil úmrtie svojho syna Jethra Lazenbyho
<< predchádzajúci článok
Nepálsky šerpa Kami Rita sa na svoju šancu počkal a rekordný 26. raz zdolal Mount Everest