Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

14. marca 2019

TASR ponúka spravodajstvo od reportérov z dejiska finále SP v lyžovaníTlačová agentúra SR vysiela do dejiska víkendových pretekov v alpskom lyžovaní v Soldeu svojich reportérov. Dianie vo vyvrcholení finálového týždňa Svetového pohára budú ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR
Bratislava 14. marca (TASR) - Tlačová agentúra SR vysiela do dejiska víkendových pretekov v alpskom lyžovaní v Soldeu svojich reportérov. Dianie vo vyvrcholení finálového týždňa Svetového pohára budú pokrývať športový redaktor Peter Horváth a fotograf Martin Baumann.


Vo finálovom slalome SP štartuje v sobotu Petra Vlhová a o deň neskôr bude bojovať o malý sezónny glóbus za obrovský slalom. Získať ho môže v prípade víťazstva a zlyhania americkej favoritky Mikaely Shiffrinovej. Slovenská reprezentantka má však už teraz istú záverečnú dekoráciu na pódiu, keďže skončí druhá v konečnom poradí slalomu a po štvrtkovom super-G je aj formálne jasná definitíva, že historicky rovnakú priečku zaujme v celkovej klasifikácii prestížneho seriálu.

Vyslaní reportéri TASR ponúknu z Andorry okrem textového spravodajstva a fotoreportáží aj ďalšie multimediálne produkty.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Paralympionik Kubačka ovládol obrovský slalome SP v La Moline
<< predchádzajúci článok
UEFA nepovolí manchesterským klubom domáci zápas v rovnakom týždni

TASR ponúka spravodajstvo od reportérov z dejiska finále SP v lyžovaní - diskusné fórum čitateľov