Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

29. novembra 2023

Taylor Swift je najhranejšou umelkyňou streamovacej služby SpotifyAmerická speváčka Taylor Swift je najhranejšou umelkyňou streamovacej služby Spotify v roku 2023. V priebehu terajšieho roka zaznamenala ...Zdieľať
65th_annual_grammy_awards_ _arrivals_00620 be018cedbf01482f886604c153a5c9c9 676x451 29.11.2023 (SITA.sk) - Americká speváčka Taylor Swift je najhranejšou umelkyňou streamovacej služby Spotify v roku 2023. V priebehu terajšieho roka zaznamenala prostredníctvom tejto služby 26,1 miliardy streamov.

Na 1. mieste bol tri roky po sebe


Zosadila tak z pomyselného trónu portorického latino-trapového a reggaetonového speváka Bad Bunnyho, ktorý bol na 1. mieste tri roky po sebe.

V rámci tohto roka je Bad Bunny na druhom mieste, nasleduje The Weeknd na treťom, Drake na štvrtom a regionálny mexický hudobník Peso Pluma na piatom.

Najstreamovanejší album


Pre Bad Bunnyho to však nie je až taká zlá správa, keďže jeho album „Un Verano Sin Ti“ z roku 2022 bol druhý rok po sebe najstreamovanejším albumom na Spotify, keď zaznamenal 4,5 miliardy celosvetových streamov.

V tejto kategórii je „Midnights“ od Taylor Swift na druhom mieste a „SOS“ od SZA na treťom. Všetky tri albumy vyšli minulý rok.


Zdroj: SITA.sk - Taylor Swift je najhranejšou umelkyňou streamovacej služby Spotify © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zabavte sa a otestujte svoje vedomosti. Vyšla skvelá hra Poznáš svet?
<< predchádzajúci článok
Para, Vojtik a projekt Plantasia vystúpia na charitatívnom podujatí Doma dobre, ktorého cieľom je pomôcť ľuďom bez domova