Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

26. septembra 2007

Teplákový Bál pri príležitosti 25. narodenín skupiny LojzoTeplákový bál - oslava 25. narodenín skupiny Lojzo Sobota 29.9. 2007, Estrádna hala PKO, od 19.30 do 04:30 Podujatie sa koná pod záštitou Bratislavského samosprávneho kraja a jeho ...Zdieľať

BRATISLAVA 26. septembra (WN/PR) -

Teplákový bál - oslava 25. narodenín skupiny Lojzo
Sobota 29.9. 2007, Estrádna hala PKO, od 19.30 do 04:30
Podujatie sa koná pod záštitou Bratislavského samosprávneho kraja a jeho predsedu Vladimíra Bajana, v spolupráci s Ligou proti rakovine a BKIS. Výťažok z koncertu bude odovzdaný Lige proti rakovine.
Vstupné v predpredaji: 395,- Sk
Na mieste: 495,- Sk

Účinkujú: Peter Lipa, Pavol Hammel, HOP TROP (ČR), Funny Fellows, Vidiek, Rasťo Piško, Kremnické divadlo v podzemí, ľudová hudba Cifra.

Príďte sa zabaviť a podporiť dobrú vec! Atraktívny hudobný program, nestarnúce melódie populárnej folkovej skupiny LOJZO, známe tváre a nostalgická bratislavská atmosféra, vtip a pohoda, príjemná a veselá nálada, diskotéka rádia HEY, československé hity a tanec až do rána, tombola, dražba a mnoho ďalších prekvapení!
Aj takýmto príjemným spôsobom môžete zmysluplne prispieť a naozaj významne podporiť boj proti zákernému ochoreniu – rakovine.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
AMROP HEVER podporuje projekt VENUJME VIAC ČASU NAŠIM DEŤOM
<< predchádzajúci článok
Polovici populácie chýba pri sexe pestrosť a rozmanitosť