18. augusta 2011

Trnava po prvom polčase prehráva s Lokomotivom Moskva

Futbalisti Spartaka Trnava prehrávajú vo štvrtkovom prvom dueli play-off Európskej ligy UEFA 2011/2012 na ihrisku Lokomotivu Moskva po prvom polčase 0:2. Skóre stretnutia otvoril v 34. min ...

zapas fc spartak trnava pfc levski so MOSKVA 18. augusta (WEBNOVINY) - Futbalisti Spartaka Trnava prehrávajú vo štvrtkovom prvom dueli play-off Európskej ligy UEFA 2011/2012 na ihrisku Lokomotivu Moskva po prvom polčase 0:2.

Skóre stretnutia otvoril v 34. min obranca Renat Janbajev a o tri minúty neskôr pridal druhý gól brazílsky útočník Maicon. Trnavčania sa takmer počas celého prvého dejstva bránili tlaku favorizovaného domáceho mužstva.

Odveta je na programe vo štvrtok 25. augusta na Štadióna Antona Malatinského s úvodným výkopom o 19.00 h.

Výsledok - prvý zápas play-off EL UEFA 2011/2012 - štvrtok:
Lokomotiv Moskva (Rus.) - FC Spartak Trnava (SR) 2:0 po I. polčase
Góly: 34. Janbajev, 37. Maicon, ŽK: 12. R. Procházka (Trnava), rozhoduje: Deaconu (Rum.)

Lokomotiv Moskva: Guilherme - Šiškin, Manuel da Costa, J. Ďurica, Janbajev - Glušakov - Ibričič, Tarasov, Syčev - Ignatiev, Maicon
Trnava: Raška - Diallo, Koubský, Gross, Ľ. Hanzel - M. Kaščák - R. Procházka, Karhan, M. Vyskočil, Bicák - T. Oravec