Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

21. októbra 2007

Trnavčania chceli ničiť štadión, vo vlaku už boli pokojníNávrat futbalových fanúšikov Spartaka Trnava po sobotňajšom zápase v Košiciach sa pri ich ceste mimoriadnym vlakom do Trnavy zaobišiel bez mimoriadnych udalostí. Agentúru SITA o tom ...Zdieľať

BRATISLAVA/KOŠICE/TRNAVA 21. októbra (WEBNOVINY) - Návrat futbalových fanúšikov Spartaka Trnava po sobotňajšom zápase v Košiciach sa pri ich ceste mimoriadnym vlakom do Trnavy zaobišiel bez mimoriadnych udalostí. Agentúru SITA o tom informoval hovorca Železničnej polície Jozef Búranský. Neboli nahlásené žiadne škody ani na železničných vozňoch, ani na staniciach a železniční policajti nemuseli pri presune fanúšikov naspäť do Trnavy riešiť nijaké výtržnosti. Bezpečnostnú akciu ukončili o 2:30 v noci nadnes. Nasadili do nej vyše 80 železničných policajtov.

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová, počas sobotňajšieho futbalového zápasu medzi Košicami a Trnavou k hromadnému narušeniu verejného poriadku nedošlo. V menšiemu incidentu došlo v sektore hosti, kde sa časť trnavských fanúšikov snažila demolovať sedačky a prednú i postrannú časť oplotenia. Pri policajnom zákroku sa ľahko zranili dvaja trnavskí fanúšikovia, ktorých na mieste ošetrili. Pri odchode hosťujúcich fanúšikov zo štadióna niekto zo skupiny hodil kameň, ktorý zasiahol a ľahko zranil jedného policajta. Celkovo policajti predviedli sedem osôb a zistili trinásť priestupkov proti verejnému poriadku a občianskemu spolunažívaniu.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V NHL Slováci prispeli k výhre Minnesoty
<< predchádzajúci článok
Na okruhu v Sepangu víťazne opäť Stoner