Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

15. apríla 2024

Ukrajinská armáda zaútočila raketami na ruské veliteľské stanovište na okupovanom KrymeUkrajinskí vojaci v pondelok podnikli raketový útok na ruské veliteľské stanovište na okupovanom polostrove Krym. Pre spravodajský web Kyjiv Independent to povedal zdroj z ukrajinskej vojenskej ...Zdieľať
russia_ukraine_war_the_road_to_bakhmut_54268 676x452 15.4.2024 (SITA.sk) - Ukrajinskí vojaci v pondelok podnikli raketový útok na ruské veliteľské stanovište na okupovanom polostrove Krym.


Pre spravodajský web Kyjiv Independent to povedal zdroj z ukrajinskej vojenskej spravodajskej služby po správe o tom, že na poludnie miestneho času na Kryme hlásili výbuchy. Vzdušný poplach trval dve hodiny.

Viac o téme: Vojna na UkrajineKrymská partizánska skupina Ateš uviedla, že ukrajinský útok zasiahol vojenskú základňu ruskej 810. brigády námornej pechoty v Sevastopoli.


Zdroj: SITA.sk - Ukrajinská armáda zaútočila raketami na ruské veliteľské stanovište na okupovanom Kryme © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poslancov parlamentu čaká začiatok aprílovej schôdze. Zaoberať sa budú viac ako sto bodmi, od volieb a medvede až po odvolávanie 
<< predchádzajúci článok
Ukrajinské námorné drony dopravia tonu výbušnín na tisíc kilometrov, môžu udrieť takmer kdekoľvek v Čiernom mori